Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Dlaczego stajemy się coraz grubsi?
poniedziałek 22:00
Dlaczego stajemy się coraz grubsi?Dr Giles Yeo bada otyłość w Wielkiej Brytanii, gdzie ponad 62 procent dorosłych ludzi waży więcej niż wskazują normy. Przeciwdziałanie otyłości okazuje się jednak trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.
Emil pogromca mandatów
codziennie od 6:00
Emil pogromca mandatówEmil Rau od wielu lat toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. Staje po stronie kierowców, którzy niesłusznie zostali ukarani mandatem. Tropi nadużycia oraz absurdy, przez które cierpią użytkownicy dróg.
Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu
 
Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmuTodd Sampson dociera do najniezwyklejszych ludzi na świecie, aby sprawdzić, czego możemy się od nich nauczyć. Przewodnikiem po tej intrygującej podróży jest nauka.
Polacy za granicą
poniedziałek-piątek 11:00 i 12:00
Polacy za granicąWinnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru, zaułki Stambułu - w tych miejscach spotkamy naszych rodaków! Nasi prowadzący odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata.
Poszukiwacze historii
poniedziałek-piątek 13:00 i 13:30
Poszukiwacze historiiZapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne, zapomniane skarby! Znajdą m.in. wóz pancerny i odwiedzą leśne ostępy!
Przestępcze podziemie
poniedziałek 22:00
Przestępcze podziemieKorespondent wojenny i jego fascynująca podróż, w trakcie której spotyka się twarzą w twarz z członkami najgroźniejszych mafii oraz nielegalnych grup zbrojnych na świecie.