Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Czy powinniśmy jeść mięso?
piątek 22:00
Czy powinniśmy jeść mięso?Dr Michael Mosley bada wpływ produkcji mięsa na planetę i odkrywa, jakie mięso powinni kupować ekologiczni mięsożercy. Serial eksploruje aktualne zagadnienia naukowe.
David Attenborough i cuda natury
piątek 22:00
David Attenborough i cuda naturyDavid Attenborough prezentuje kolekcję swoich ulubionych naturalnych ciekawostek: od opancerzonych olbrzymów po przebiegłe owady. Ujmujący przyrodnik w swoim naturalnym środowisku.
Dlaczego stajemy się coraz grubsi?
sobota 22:00
Dlaczego stajemy się coraz grubsi?Dr Giles Yeo bada otyłość w Wielkiej Brytanii, gdzie ponad 62 procent dorosłych ludzi waży więcej niż wskazują normy. Przeciwdziałanie otyłości okazuje się jednak trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.
Emil pogromca mandatów
codziennie od 6:00
Emil pogromca mandatówEmil Rau od wielu lat toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. Staje po stronie kierowców, którzy niesłusznie zostali ukarani mandatem. Tropi nadużycia oraz absurdy, przez które cierpią użytkownicy dróg.
Mroczne tajemnice templariuszy
 
Mroczne tajemnice templariuszyCzy zakon rzeczywiście upadł w 1307 roku, czy też potężni rycerze przetrwali w ukryciu i działają do dziś? Badacze rozpoczynają poszukiwania relikwii i tajemnic templariuszy.
Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu
poniedziałek 22:00
Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmuTodd Sampson dociera do najniezwyklejszych ludzi na świecie, aby sprawdzić, czego możemy się od nich nauczyć. Przewodnikiem po tej intrygującej podróży jest nauka.
Polacy za granicą
poniedziałek-piątek 11:00 i 12:00
Polacy za granicąWinnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru, zaułki Stambułu - w tych miejscach spotkamy naszych rodaków! Nasi prowadzący odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata.
Poszukiwacze historii
poniedziałek-piątek 13:00 i 13:30
Poszukiwacze historiiZapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne, zapomniane skarby! Znajdą m.in. wóz pancerny i odwiedzą leśne ostępy!
Przestępcze podziemie
 
Przestępcze podziemieKorespondent wojenny i jego fascynująca podróż, w trakcie której spotyka się twarzą w twarz z członkami najgroźniejszych mafii oraz nielegalnych grup zbrojnych na świecie.
Stacey Dooley ujawnia
sobota 22:00
Stacey Dooley ujawniaSeria dokumentalna, w której kolejnych odcinak Stacey Dooley bada aktualne problemy dotykające młodych ludzi na całym świecie.