Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Życie w więzieniu
 
Życie w więzieniuSzorstka, brutalna rzeczywistość jednego z angielskich więzień ukazana bez upiększeń, z dokumentalnym pazurem i wrażliwością. Historie oraz problemy z obu stron celi - zarówno personelu, jak i więźniów.
W oczekiwaniu na katastrofę
 
W oczekiwaniu na katastrofęWulkany, trzęsienia ziemi i huragany to poważne zagrożenie dla setek milionów ludzi. Dotychczas naukowcy rozważali te siły niezależnie od siebie. Teraz koncentrują się na wzajemnych powiązaniach między nimi.
Wielkie wycieczkowce
 
Wielkie wycieczkowceNajbardziej dynamiczne statki pasażerskie świata. Od pływających kurortów, przez luksusowe hotele na morzu, po fascynujące statki ekspedycyjne. Który z nich oferuje podróż idealną?
Poza kontrolą
poniedziałek 22:00
Poza kontroląNajwiększe katastrofy naszych czasów rozkładane na czynniki pierwsze dzięki bezpośrednim świadkom, uznanym ekspertom, archiwalnym materiałom filmowym oraz animacjom 3D.
Potwory i mity
 
Potwory i mitySerial dokumentalny, który opowiada historie od wieków władające ludzką wyobraźnią. Produkcja odsłania fascynującą, nieoczekiwaną historię, która stoi za tym zjawiskiem.
Potężne siły natury
piątek 22:00
Potężne siły naturyMoc natury pozwalają odczuć zarówno klęski żywiołowe, jak i odradzanie się planety. Jedno i drugie potrafi w imponującym tempie odmieniać całe krajobrazy. Jak potężne siły tkwią w przyrodzie?
Polowanie na Hitlera
środa 22:00
Polowanie na HitleraBob Baer, weteran z 21-letnim stażem pracy w CIA, stosuje najnowsze metody wywiadowcze, aby zbadać temat dróg potencjalnej ucieczki Adolfa Hitlera do Ameryki Południowej.
Podniebne miasto: Tajemnice linii lotniczych
 
Podniebne miasto: Tajemnice linii lotniczychKażdego dnia na całym świecie odbywa się sto tysięcy lotów z ponad milionem ludzi na pokładach. Dallas Campbell i dr Hannah Fry odkrywają przed widzami zadziwiający świat lotnictwa.
Niezwykłe pociągi
 
Niezwykłe pociągiPrzemierzają prerie Kanady i pustynie Australii, zimno koła podbiegunowego i strome zbocza Alp. Pędzą w przyszłość w Japonii oraz cofają się w czasie na Alasce. Oto najpotężniejsze pociągi świata.
Niezwykłe osiągnięcia starożytności
czwartek 22:00
Niezwykłe osiągnięcia starożytnościWiele współczesnych osiągnięć technologicznych zostało opracowanych wieki temu. Jak nasi przodkowie rozwijali technologię i unowocześniali swój świat? Co im zawdzięczamy?
Najpiękniejsze zakątki świata
 
Najpiękniejsze zakątki świataBezkresne pustynie, rozległe solniska, samotne jeziora i drzemiące wulkany. Wstęgi wodospadów i żar gorących źródeł wysoko w górach. Niezwykłe bogactwo dziewiczych i odludnych miejsc na Ziemi.
Najdziwniejsza broń wojen światowych
 
Najdziwniejsza broń wojen światowychNazistowska superbroń rodem z komiksów, starożytna mongolska klątwa, która omal nie zniszczyła Sowietów, kurniki w bombach jądrowych oraz wiele innych szalonych wynalazków.
Kosmos. Niewyjaśnione tajemnice starożytności
wtorek 22:00
Kosmos.
Niewyjaśnione tajemnice starożytności
Niebiosa budziły podziw starożytnych i skłaniały ich do badania świata oraz fantazjowania. Dzisiejsza nauka stara się zweryfikować, które starożytne przekazy zawierają fakty, a które mity.
Historia Mosadu
 
Historia MosaduIzraelska agencja wywiadowcza powstała 13 grudnia 1949 roku. Miała gwarantować istnienie Izraela. Mały kraj chciał się stać bezpieczną przystanią dla Żydów z całego świata, a jego wywiad miał ubezpieczać naród od drugiego Holokaustu.
101 wydarzeń, które ukształtowały wiek XX
sobota 22:00
101 wydarzeń, które ukształtowały wiek XX101 wyjątkowo istotnych zdarzeń z XX wieku, które w ocenie ekspertów w największym stopniu kształtowały stulecie, świat i dzisiejszy sposób życia.