Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Czy powinniśmy jeść mięso?
piątek 22:00
Czy powinniśmy jeść mięso?Dr Michael Mosley bada wpływ produkcji mięsa na planetę i odkrywa, jakie mięso powinni kupować ekologiczni mięsożercy. Serial eksploruje aktualne zagadnienia naukowe.
David Attenborough i cuda natury
 
David Attenborough i cuda naturyDavid Attenborough prezentuje kolekcję swoich ulubionych naturalnych ciekawostek: od opancerzonych olbrzymów po przebiegłe owady. Ujmujący przyrodnik w swoim naturalnym środowisku.
Dlaczego stajemy się coraz grubsi?
sobota 22:00
Dlaczego stajemy się coraz grubsi?Dr Giles Yeo bada otyłość w Wielkiej Brytanii, gdzie ponad 62 procent dorosłych ludzi waży więcej niż wskazują normy. Przeciwdziałanie otyłości okazuje się jednak trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.
Emil pogromca mandatów
codziennie od 6:00
Emil pogromca mandatówEmil Rau od wielu lat toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. Staje po stronie kierowców, którzy niesłusznie zostali ukarani mandatem. Tropi nadużycia oraz absurdy, przez które cierpią użytkownicy dróg.
Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmu
poniedziałek 22:00
Niezwykłe możliwości ludzkiego organizmuTodd Sampson dociera do najniezwyklejszych ludzi na świecie, aby sprawdzić, czego możemy się od nich nauczyć. Przewodnikiem po tej intrygującej podróży jest nauka.
Polacy za granicą
poniedziałek-piątek 11:00 i 12:00
Polacy za granicąWinnice Gruzji, lodowce Islandii, plaże Cypru, zaułki Stambułu - w tych miejscach spotkamy naszych rodaków! Nasi prowadzący odwiedzają Polaków, których losy rzuciły w różne zakątki świata.
Poszukiwacze historii
poniedziałek-piątek 13:00 i 13:30
Poszukiwacze historiiZapaleni poszukiwacze i pasjonaci historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne, zapomniane skarby! Znajdą m.in. wóz pancerny i odwiedzą leśne ostępy!
Przestępcze podziemie
 
Przestępcze podziemieKorespondent wojenny i jego fascynująca podróż, w trakcie której spotyka się twarzą w twarz z członkami najgroźniejszych mafii oraz nielegalnych grup zbrojnych na świecie.
Stacey Dooley ujawnia
 
Stacey Dooley ujawniaSeria dokumentalna, w której kolejnych odcinak Stacey Dooley bada aktualne problemy dotykające młodych ludzi na całym świecie.